top of page
Vyhledat

Areál lékárenského velkoobchodu se dočkal nového pomocníka při údržbě - traktoru Kioti

Firma PHOENIX lékárenský velkoobchod je jedním ze spokojených klientů společnosti M2C, jež se jim dlouhodobě stará o údržbu areálu v pražské Hostivaři. Koncem loňského roku si pořídili výkonného pomocníka, traktor KIOTI CX2510CH s příslušenstvím pro celoroční údržbu.

Nedílnou součástí facility managementu je údržba venkovních prostor, nutná pro bezpečný pohyb zaměstnanců i návštěvníků. Perfektně upravené prostranství kolem budov je prvním dojmem zákazníka a vizitkou firmy. Údržbu areálu firmy Phoenix celoročně zajišťuje společnost M2C, která již 30 let poskytuje klientům komplexní služby v rámci správy nemovitostí.


Traktor dodala firma ITTEC, s.r.o, s níž M2C navázala oboustrannou spolupráci. K předání zbrusu nového stroje došlo koncem listopadu loňského roku přímo v areálu firmy Phoenix. Zúčastnili se ho zástupci všech tří firem. Od obchodního zástupce ITTECu Vojtěcha Šindelky převzala nového pomocníka Marie Jedličková, Cleaning Manager divize Facility managementu M2C.

“Konečně jsme připraveni na zimu”, pochvaloval si zástupce firmy Phoenix, neskrývaje spokojenost s novým pomocníkem


V současnosti využívají zaměstnanci traktor k zimní údržbě areálu a úklidu sněhu. Tím však jeho využití nekončí. Traktor KIOTI CX2510CH byl dodán s příslušenstvím pro čtyři roční období. Kromě radlice na sníh a kartáče se může pyšnit i rozmetadlem, čelní sekačkou, zadním mulčovačem a mulčovačem se sběrem.

“Až přejdou zimní plískanice, pustíme se do trávníků. Tady je pořád co dělat.” těší se na jaro zaměstnanec údržbářské firmy.


Jihokorejské traktory Kioti se vyznačují vysokou spolehlivostí, nízká spotřebou, snadnou obsluhou a velmi příznivou cenou. Díky širokému spektru příslušenství najdou uplatnění ve městech i obcích, u farmářů, nebo při údržbě sportovních ploch. Hlavní předností je výroba vlastních dieselových motorů značky Deadong šetrných k životnímu prostředí, hydrostatických i mechanických převodovek, náprav, kabin a čelních nakladačů což zlepšuje kompatibilitu jednotlivých částí traktoru s důrazem vysokou mírou spolehlivosti.

První traktor byl do Čech dovezen v roce 2008 a dnes jich u nás jezdí kolem tisícovky. V loňském roce prodej o dva kusy překročil stovku. Konkrétně typ CX2510CH potěšil 34 nových majitelů.


Dodavatelem je tradiční česká firma ITTEC, s.r.o., jež je více než dvacet let partnerem profesionálů, zabývajících se péčí o trávníky. Její nabídka zahrnuje výrobky několika světových leaderů na trhu s technikou, poradenské služby založené na dlouholetých zkušenostech a kvalitní zákaznický servis.Comments


bottom of page