top of page
Proč Kioti?

Mezi hlavní výhody traktorů KIOTI patří vysoká spolehlivost, nízká spotřeba, snadná obsluha a velmi příznivá cena. Najdou uplatnění ve městech i obcích, u farmářů, nebo při údržbě sportovních ploch.

Ucelená nabídka traktorů Kioti od malotraktorů až po traktory střední třídy zajistí všem uživatelům dostatečný výběr toho nejvhodnějšího pomocníka pro jejich individuální potřeby. Všechny modely traktorů Kioti splňují ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost, spolehlivost, ekologii provozu a samozřejmě na ekonomiku provozu. Hlavní předností je výroba vlastních dieselových motorů značky Deadong šetrných k životnímu prostředí, hydrostatických i mechanických převodovek, náprav, kabin a čelních nakladačů což zlepšuje kompatibilitu jednotlivých částí traktoru s důrazem vysokou mírou spolehlivosti. Více než 65 let pracují konstruktéři společnosti Deadong na vylepšování a zdokonalování traktorů Kioti což je důkazem kvality této značky.

Kioti vývoj motorů

Vývoj vlastních motorů

KIOTI traktory jsou vybaveny Daedong® diesel motory nejvyšší kvality a právem se řadí mezi ty nejlepší na světě s výkonem od 21 do 110 HP.

Kioti 5 let záruka

Prodloužená záruka

Výrobce traktorů Kioti garantuje 

prodlouženou záruku na hnací ústrojí 5 let nebo 3.000 motohodin. 

kioti_kolaz.png

Široká nabídka příslušenství

V nabídce je velký výběr příslušenství jako čelní nakladače, radlice na sníh, rozmetadla, nebo zametače. 

Mechanická nebo hydrostatická převodovka.png

Mechanická nebo hydrostatická převodovka

V závislosti na modelu traktoru je k dispozici hydraulicky podporovaný zpětný chod nebo 3-stupňový hydrostatický převod.

Kompaktní provedení.png

Kompaktní provedení

Úzká vnější šířka a velmi dobrá manévrovatelnost umožňují použití traktorů ve stísněných podmínkách v létě i v zimě.

Výkonný 3válcový dieselový motor.png

Výkonný 3 válcový motor

Vlastní dieselový motor zajišťuje úsporu paliva a tlumenou hladinu hluku. Série DK nabízí výkonnou práci v tichém prostředí s tímto ekologickým strojem.

bottom of page